built for abuse

ساخته شده برای سخت ترین شرایط

لنز و منشور با لاستیک نشکن غلاف پلی کربنات پوشش، لوله های فایبرگلاس، و یا ریخته گری تحت فشار منیزیم. عینک اشاره از بدن گودی بدون درز تشکیل شده است. عینک مهر و موم شده و تحت فشار با نیتروژن ضد آب، ضد مقاوم در برابر شوک است و می تواند با شرایط شدید برآید. در حال حاضر و برای همیشه.

Comfort

طراحی شده برای راحتی

به راحتی در کف دست قرار میگیرد، با بدنه لاستیک، دارای پد و منحنی های مخصوص برای استفاده های بصری، روشنایی قابل تنظیم، دستگیره بزرگ، بازخوردهای صوتی ، تنظیمات آسان و دقت بالابرای دیدن بهتر و نه بیش از این

برای بیش از 67 سال، اشتاینر-ها Optik مجموعه در معیار بایرویت در اپتیک حق بیمه. بیش از 460 مراحل تولید پیچیده اطمینان از بالاترین کیفیت، از طراحی تا تولید. نوآوری مستمر فن آوری های مانند گاز نیتروژن، فیلترها حفاظت از لیزر، اشتاینر نانو حفاظت ® و هزینه انتقال اشتاینر معمولی به عنوان قوی الماس دریایی جبران ایجاد می کند. بازخورد کاربر دائمی از آب در شکار به تماشای پرنده استاندارد عملکرد در بالای نگه می دارد. برای بهترین کیفیت نوری.

built for abuse

تضمین اشتاینر

اشتاینر مانده صاف و جلا دادن لنز و خود، کمک هزینه های فردی است که ارائه روشنایی، کنتراست و انتقال نور بالا منشور، با توجه به خود را در همه سطوح هوا / شیشه ای اعمال می شود.

built for abuse

دقت 100%

در بیش از 460 ساخت و بازرسی مراحل با دقت بالا، نصب و راه اندازی اپتیک پوشش چند لایه و تمام اجزای دیگر در پلی کربنات یا منیزیم مسکن ریخته گری رخ می دهد . همچنین برگ هیچ یک از تولید دوربین دوچشمی ما بدون این که برای تضمین کیفیت تست شده است.

built for abuse

جبران خسارت کامل

پرداخت در خانه ایجاد و اشتاینر سپرده برای توسعه انتقال نور به افزایش به منظور افزایش کنتراست و تصویر یک تصویر تیز ، حتی در شرایط نوری نامساعد بود.