حریم خصوصی

قوانین

شرکت اشتاینر

کپی رایت

© 2015 Steiner-Optik GmbH
همه حقوق محفوظ است.
همه متن ها، تصاویر، گرافیک، ویدئو و انیمیشن ها، از جمله ساختار خود را، در معرض کپی رایت و قوانین دیگر برای حمایت از مالکیت معنوی قرار می دهیم. کپی و استفاده از اطلاعات آن برای مشتریان و نمایندگی ها بلا مانع است ولی برای استفاده های تجاری خارج از حوزه اشتاینر ممکن نیست.

مسئولیت
بیانیه ها و اطلاعاتی که روی صفحات این وب سایت منتشر شده به عنوان ضمانت یا گارانتی در نظر گرفته نشده است .در واقع این اطلاعات به عنوان تضمین یا گارنتی برای خرابی یا آسیب دیدگی دوربینها لحاظ نشده است و هدف اطلاع رسانی می باشد.

لینکهای خارجی
وب سایت ما همچنین شامل لینک به وب سایت های دیگر بر روی اینترنت است . این وب سایت مسئولیتی نسبت به ارائه مطالب یا صحت آن سایتها ندارد. تمام آن سایت برای اولین بار که لینک شدند مورد تایید قرار گرفته اند و تغییرات احتمالی آنها مورد تایید نمی باشد. بنابراین محتوای سایتهای دیگری که در این سایت لینک شده اند را نمی توانیم تضمین کنیم.

منبع عکسها

STEINER-OPTIK GmbH | Klaus Andrews

Homepage:

Design and Finish:
Gray Loon Marketing Group
300 SE Riverside Drive, Suite 200,
Evansville, Indiana 47713
USA
info@grayloon.com
www.grayloon.com

Technical Realization:
White Rabbit Media GmbH
Telemannstr. 1
D-95444 Bayreuth
Telefon +49 (0) 921 16813012
Fax +49 (0) 921 34760019
kontakt@white-rabbit.de

حفاظت اطلاعات
حفاظت از حریم خصوصی در پردازش اطلاعات شخصی یک نگرانی مهم بوده که ما توجه ویژه ای به آن داشته ایم . ما دائما در تلاش برای بهبود و ایجاد حضور آنلاین جذاب تر برای شما هستیم مطابق با مقررات حفاظت از داده ها در کشور که در آن پردازش شده است.

جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی

زمانی که شما به وب سایت شرکت اشتاینر دسترسی پیدا می کنید اطلاعات عمومی به صورت اتوماتیک ذخیره می شود. این اطلاعات شامل گزارشاتی است مانند تاریخ بازدید، نوع مرورگر، سیستم عامل، نام شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت و ازین قبیل اطلاعات. اطلاعات شخصی زمانی ذخیره می شود که شما فرمی مانند ثبت نام یا نظردهی پرکرده باشید و خودتان این اطلاعات را به ثبت رسانده باشید.

طریقه استفاده از اطلاعات شخصی

شرکت اشتاینر از اطلاعات شخصی برای اهداف فنی مدیران وب سایت استفاده خواهد کرد همینطور مدیران بازاریابی و کارشناسان فروش برای ارتقا سطح عملکرد و رضایت مشتریان

استفاده از پلاگین های فیس بوک

بر روی صفحات وب سایت پلاگین هایی از فیس بوک نصب شده که مستقیماً به سایت فیس بوک متصل میباشد که اگر شما در لحظه مرور وب سایت ما همزمان در فیس بوک لاگین شده باشید میتوانید صفحات سایت را لایک کنید یا به اشتراک بگذارید.

جمع آوری اطلاعات توسط Google Analyticsاین وب سایت از سرویس Google Analytics استفاده می کند یک سرویس آنالیز وب سایت که توسط گوگل ساخته شده است این سرویس از کوکی ها استفاده می کند آنها فایلهای متنی ای در کامپیوتر شما هستند که کمک می کنند به آنالیز سایت طوریکه بدانیم هر بازدیدکننده چگونه از سایت استفاده می کند . شما می توانید آی پی آدرس خود را توسط پلاگینی از گوگل ثبت کرده و در جمع آوری بهتر این اطلاعات و گزارشات یاریمان کنید. از لینک زیر برای نصب روی مرورگر خود استفاده کنید.

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

http://www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html

حق انتخابما از اطلاعات شخصی شما می خواهیم استفاده کنیم برای اینکه مارا از نظریات خود راجع به محصولات و سرویس ها ی ما آگاه کنید یا از طریق پرسیدن سوال و درج پاسخ های شما در تاپیک ها. چنانچه شما تمایلی به این روشها ندارید می توانید با ارسال نامه در هر زمانی مارا از خواسته هایتان آگاه سازید.


کوکی ها

کوکی ها فایلهای متنی ای هستند حاوی اطلاعاتی برای شناسایی بازگشت بازدیدکنندگان سایت.آنها در حافظه کامپیوترتان ذخیره می شوند و هیچ آسیبی نخواهند دید. آنها این امکان را به ما می دهند تا بتوانیم کاربری سایت را برای شما آسانتر و جذابتر بسازیم.

قابل ذکر است که ذخیره اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور با اجازه شما و از طریق شما انجام می شود که به شما این امکان را می دهد که برای ورود به سایت با یکبار وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و ذخیره آنها شما نیازی نیست هربار آنها را وارد و تایپ کنید و ورود شما به سایت به طور اتوماتیک انجام می شود.

امنیت

شرکت اشتاینر از معیارهای فنی و سازمانی امنیت استفاده می کند در جهت حفاظت اطلاعات و عدم تخریب یا دسترسی توسط افراد غیر مجاز

حق دسترسی به اطلاعات شخصی

پس از درخواست کتبی وبررسی و در صورت تایید شرکت اشتاینر طبق قوانین حفظ حریم شخصی انجام خواهد گرفت.

شما ممکن است بخواهید اطلاعات شخصی خود را ذخیره یا حذف کنید که مطابق با الزامات قانونی امکانپذیر است.