پرسش های متداول

در این قسمت پاسخ به برخی سوالات رایج مردم در مورد دوربین های اشتاینر از جمله دوچشمی و دوربین های تفنگ موجود می باشد که با کلیک بر هر قسمت می توانید آن را مشاهده نمایید.

تفاوتهای محصولات

چرا سری های Commander از سری های Navigator گرانتر هستند؟

سری های Commander با مشخصات نظامی ساخته شده اند و علاوه بر آن دارای پوشش محافظتی نانو و محافظ ضد آب میباشند

تفاوت سری های Safari/Safari Pro و سری های Safari UltraSharp چیست؟

سری های Safari و Safari Pro از لحاظ طراحی مشابه یکدیگر هستند اما سری های UltraSharp با یک روش جدیدتر و ویژگیهای بهتر و همینطور پوشش لنز بهتری ساخته شده اند. سیستم فوکوس خودکار ورزشی پلاس به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اشیاء را شش فوت نزدیکتر ببینید.

چه تفاوتی بین طراحی roof و porro prism وجود دارد؟

هردوی این سیستمها دونوع متفاوت از سیستمهای نوری می باشند که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. با سیستم Porro prism مسیر بین عدسی نزدیک به چشم و عدسی شیئی مانند حرف Z میباشد اگر چه کمی بزرگتر از roof است اما تنومندتر است و راحتتر میتواند ضد آب باشد. زیرا لنزهایش یک حالت افست دارد که دید سه بعدی ایجاد میکنند و تصاویر بهتری ارائه میدهند. توسط فوکوس خودکار هرچیزی را از 20متر تا بینهایت می توانند نزدیکتر نشان دهند.

طرح Roof prism نور و تصاویر را به صورت مستقیم به سمت چشم هدایت می کنند. به همین دلیل آنها جمع و جورتر و کوچکترند همچنین قابلیت آنرا دارند که توسط دکمه مرکزی فوکوس از 2متر تا بینهایت تنظیم و استفاده شوند.

کدام مدل از دوربین ها نیاز به باطری دارند؟

تنها اپتیکهایی نیاز به باطری دارند که مجهز به قطب نما، لیزر یا رتیکل هستند که اینجا فهرستی از این مدلها را ذکر کرده ایم:

  • Nighthunter LRF 8x30 - CR 2
  • Navigator 7x30 C- CR 1225
  • Navigator 7x50 C – 350 5V (CR 1225)
  • Commander 7x30 C– CR 1225
  • Commander XP 7x50 C– 350 5v
  • Commander Global 7x50 - 350 5v (CR 2)
  • Nighthunter Xtreme Scopes – CR 2032

کدام منطقه قطب نمایی برای من مناسب است؟

به منظور دریافت دقیق قطب نما-عنوان خواندن از یک قطب نما، سوزن مغناطیسی در قطب نما باید قادر به حرکت آزادانه در داخل کپسول قطب نما باشد. سوزن باید متعادل شود تا مطمئن شوید آن را می توانید آزادانه حرکت می کند، بدون لمس کردن و کشیدن به همراه بالا یا پایین از کپسول. در حالی که به طور مداوم و دقیق نقطه را به یک قطب نما-عنوان. صنعت قطب نما زمین به 5 منطقه تقسیم شده است. قطب نما خود را برای میدان مغناطیسی در نیمکره شمالی (منطقه 2) اگر در این منطقه خریداری از پیش تعیین شده. اگر شما بادبان بیش از حد در خارج از منطقه از پیش تعیین شده، سوزن قطب نما ممکن است چوب و یا در همه کار نمی کند. بسیاری از ملوانان اقیانوسپیما خواهد 2 یا 3 دوربین دوچشمی با مناطق مختلف است. تغییر ماژول قطب نما یک پروژه آیا آن را به خودتان است. شما می توانید دوربین شکاری خود را به مرکز خدمات ما ارسال اگر شما نیاز به یک منطقه قطب نما های مختلف. اگر شما یک جهانگرد مکرر، توصیه می کنیم فرمانده جهانی: بدون کالیبراسیون و یا تنظیم: قطب نما جهانی اوج مطلق است و یک بار دیگر نشان دهنده مهارت اشتاینر در نوآوری خلاق است. اندازه گیری یکپارچه میدان مغناطیسی الکترونیکی تضمین خوانش کاملا دقیق، همه جا در جهان از دایره قطب شمال به دریاهای جنوب. با تشکر از تکنولوژی دیجیتال آن، تحمل بسیار دقیق است. تمثیلی در لبه پایین تر از تصویر سوار، صفحه نمایش است که به خصوص آسان به خواندن بدون اخلال در میدان دید. این عملیات بصری و جبران زاویه تمایل دست زدن به خصوص آسان و قابل اعتماد. شما هیجان زده با مزیت عملکردی قاطع فرمانده جهانی خواهد بود.

  • به منظور دریافت دقیق قطب نما-عنوان خواندن از یک قطب نما، سوزن مغناطیسی در قطب نما باید قادر به حرکت آزادانه در داخل کپسول قطب نما باشد. سوزن باید متعادل شود تا مطمئن شوید آن را می توانید آزادانه حرکت می کند، بدون لمس کردن و کشیدن به همراه بالا یا پایین از کپسول. در حالی که به طور مداوم و دقیق نقطه را به یک قطب نما-عنوان. صنعت قطب نما زمین به 5 منطقه تقسیم شده است. قطب نما خود را برای میدان مغناطیسی در نیمکره شمالی (منطقه 2) اگر در این منطقه خریداری از پیش تعیین شده. اگر شما بادبان بیش از حد در خارج از منطقه از پیش تعیین شده، سوزن قطب نما ممکن است چوب و یا در همه کار نمی کند. بسیاری از ملوانان اقیانوسپیما خواهد 2 یا 3 دوربین دوچشمی با مناطق مختلف است.
  • تغییر ماژول قطب نما یک پروژه آیا آن را به خودتان است. شما می توانید دوربین شکاری خود را به مرکز خدمات ما ارسال اگر شما نیاز به یک منطقه قطب نما های مختلف.

.

 

هر دو طرف تمیز شده اما چرا وقتی به آن می نگرم احساس می کنم که چشمانم چپ شده یا تصویر تیره است ؟

دوربین دوچشمی شما دچار آسیب یا ضربه خوردگی شده است زیرا هردو لنز نمیتوانند در جایگاه درست دو تصویر مجزا نشان دهند بنابراین اگر این اتفاق افتاده باشد باید تعمیر شود.