Wildlife Pro 8x30

چشم هايتان غافلگير خواهند شد

با دوربين Wildlife Pro 8x30 تصاوير را با کيفيت بهتري تجربه خواهيد کرد . حتي زماني که شما در حال ديدن جسمي از نزديک هستيد تنظيمات Sports-Auto-Focus Plus از شرکت اشتاينر فوق العاده آسان مي باشد تنها کافيست روي گزينه حد ويژه تنظيم شود در اين صورت تمام اجسام واضح و با کنتراست قوي از فاصله 20 متري قابل روئيت مي باشد همچنين براي اجسام نزديک با فاصله 2 متر با يک حرکت کوچک بر تنظيمات بزرگنمايي به راحتي مي توانيد تصاوير واضح را در ديدرس خود داشته باشيد . اين ساختار پيشرفته که با يک نوع سيستم نوري ترکيب شده به شما اين اجازه را ميدهد که ديدي واضح از تصاوير دور را داشته باشيد .تنظيمات وضوح دو برابر در هر وسايل بصري بدين معناست که هر عدسي قابليت تنظيم ويژه و واضح و تصحيح کردن اختلافات عميق را داراست . در نتيجه تصوير هميشه بصورت کامل و بي نقص قابل روئيت مي باشد .

سيستم جديد بند Wildlife Pro 8x30

دوربين هاي دو چشمي شرکت اشتاينر هميشه اولين انتخاب است چرا که براي راحتي کاربر و استفاده آسان ترتيبي مناسب و طرحي مقاوم حتي در بند حامل دارد . Wildlife Pro 8x30 يک رويداد جديد و بي نظير در دوربين هاي دو چشمي محسوب مي شود چرا که بصورت هوشمندانه اي در جاي مناسب آويزان شده . اين دوربين ها بطور مناسبي در جلوي بدن آويزان شده و براحتي قابل حمل مي باشد . از مزاياي اين دوربين عملکرد سريع اتصال بند چرمي ميباشد که با اشاره بر clikloc براحتي جدا و متصل مي شود .

این محصول دارای 30سال گارانتی می باشد*نمای 360 درجه

برای چرخش کلید موس را نگه داشته بچرخانید و برای بزرگ نمایی کلیک کنید

مقایسه این دوربین

اضافه کردن Wildlife Pro 8x30 به لیست مقایسه شما


لیست مقایسه فعلی

امکانات دوربین: 

لنزهای کیفیت بالای اشتاینر

لنزهاي پر کنتراست اشتاينر، کيفيت ديد مناظر را بالا مي‏برند و ارزش زيادي دارند. اين دوربين‏ها براي هر دو گروه مبتدي و حرفه‏اي مناسب‏اند تمامي لنز‏ها و منشور‏ها با حداکثر دقت ساخته و رويشان پوشش قرار مي‏گيرد تا مشاهده‏اي مطلوب را ارائه دهند. اين تکنولوژي جديد عدسي، ارائه تصاوير روشن و واضح با کنتراست بالا با رنگ‏هاي طبيعي را تضمين مي‏کند.

اشتاینر ورزشی فوکوس خودکار

اجرای بالای اپتیکها با سیستم فوکوس خودکار این اجازه را میدهد که برای دیدن مقصد هر چشمی فقط یکبار فوکوس کند, سپس نگه میدارد تیزی تیغ را از بیست

متری تا بینهایت, بدون دوندگی بیشتر برای فوکوس روی اهداف در حال حرکت,تصاویر سه بعدی وبزرگنمایی هفت برابر لنز پنجاه میلیمتری با دید عریض, نمایش

پایدار و روشن, تصاویر واضح در تمام شرایط.

طراحي ارگونوميک

در مشاهده‏ هاي طولاني مدت طبيعت مهم است که دوربين شما ‏سالم و استفاده از آن آسان باشد. طراحي ارگونوميک دوربين‏هاي صحرايي اشتاينر دقيقا به همين منظور انجام شده ‏اند و بدين معناست که شما هميشه مي‏توانيد در سفر‏هاي طولاني مدت خود دوربين‏هاي سالم و تحت کنترل خود را همراه داشته باشيد. دستگيره‏ هاي دوربين باعث مي‏شوند تا شما بدون احساس خستگي دوربين خود را در دست نگه داريد.

استحکام

دوربين دو چشمي اشتاينر قويتر از هميشه مي‏تواند يک عمر به سختي کار کند‏. طراحي جمع و جور و مقاوم به آنها توانايي کار در هر شرايط سختي را داده است. استحکام بي نظير اين دوربين وجه مشخصه شرکت اشتاينر براي بيش از شصت سال مي‏باشد

محافظ لاستيکي NBR

محافظ لاستيکي SEBS آب و هواي سخت، دستان سرد، باد‏هاي سهمگين، نيروهايي قدرتمند بر عليه شما و تجهيزات شما است. با همراه داشتن محافظ لاستيکي NBR شما بر هر موقعيتي غلبه خواهيد کرد. اين فرمول شيميايي نه تنها خيلي محکم است، که در سرما، گرما، آب شور و اشعه‏هاي خورشيد هم به شما اين امکان ر ا مي‏دهد تا به خوبي دوربين را نگه داريد. براي نگه داشتن يک دوربين، محافظ لاستيکي بايد نرم و غير قابل ليز خوردن باشد، ولي از طرف ديگر هرچه اين محافظ مستحکم تر باشد، مقاومت آن بيشتر است. محافظ لاستيکي مرکب NBR راه حل مناسبي است که در دست داشتن دوربين‏ها را لذت بخش مي‏سازد و در برابر روغن، اسيد، آب شور و حتي فضولات پرندگان نيز مقاومت مي‏کند. محافظ لاستيکي نه تنها نرم و غير قابل ليز خوردن است بلکه صداي ناهنجار هم توليد نمي‏کند. محافظ جديد NBR عمر دوربين شما را طولاني تر مي‏کند.

سيستم بند ClicLoc

تجهیزات یدکی استاندارد

هر دوربين اشتاينر با يک کيف و بند گردني ارائه مي‏شود.

سی سال گارانتی

اين دوربين‏ها داراي سی سال گارانتي هستند. در صورت آسيب ديدن دوربين، تيم متخصص ما بر طبق ضوابط گارانتي، دوربين شما را بررسي و تعمير مي‏کند. تنها کافيست تا دوربين خود را براي ما يا نماينده ما بفرستيد.

مشخصات دوربین: 
شماره محصول: 
5413
قطر عدسی شیئی: 
30 m
بزرگنمایی: 
8 x
وزن: 
596 g
عرض: 
166 mm
ارتفاع: 
107 mm
ضخامت: 
60 mm
مردمک خروجی: 
3/75
درجه روشنایی: 
14/1
فاکتور روشنایی: 
15/5
دامنه دید در 1000متر: 
120 m
سیستم وضوح: 
Sports-Auto-Focus Plus
کیفیت لنز: 
High-Contrast
ضد آب: 
Yes
پرشده با گاز نیتروژن: 
by 2-way-valve technology
درجه حرارت قابل استفاده: 
-20°C to +70 °C
محافظ دور چشم: 
ErgoFlex
روکش محافظ لاستیکی بدنه: 
NBR-Longlife
بند دوربین: 
Neopren
سیستم اتصال بند دوربین: 
ClicLoc
درپوش محافظ لنز شیئی: 
Yes
کیف: 
Yes
گارانتی: 
30 years
مشخصات بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر خواهد بود

این دوربین مناسب شما نیست؟

از انتخاب کننده دوربین برای یافتن دوربین کاملا مناسب کمک بگیرید

دوباره دوربین دوچشمی انتخاب کنید