Safari UltraSharp 8x22

همه گردشگران، علاقه مندان ورزش، و تمام کسانیکه نیاز دارند به یک دید خوب از یک دوربین دوچشمی برای مشاهده ، مطمئنا درک ولذت بیشتری توسط این سری دوربین خواهند برد: طراحی راحت وسبک، ظاهری مدرن، راحتی و سادگی، ویک انتخاب کاملا مناسب از لحاظ قدرت و کارایی خواهد بود. اشتاینر وضوح تصویر مشهور جهان، اطمینان از حداکثر کارای رنگ دقیق و زمینه ثابت جزء خصوصیات این نوع اپتیک است. و بیشترین لذت را از فعالیتهای ماجراجویی خواهید داشت.

ده برابر بزرگنمایی بیشتر برای دیدهای نزدیک.

با تطبیق پذیری اضافه شده از سیستم هیبریدی ورزشی-فوکوس خودکار، علاوه براین شما می توانید به سرعت مشاهده کنید اشیاء را از 20متر تا بی نهایت بدون تمرکز از محدوده نزدیکتر از 2 متر تا 20 متر، همه با یک تصویر زنده و شگفت انگیز

جمع و جور و قدرتمند

از جمع و جور تا اندازه کامل، اپتیکها به شما کمک میکنند برای لذت بیشتراز: عکسهای سفری، مسافرتهای دریایی، کنسرتها ، مراسم ورزشی، وموارد دیگر. هرجا که زندگی شمارا بکشد از تواناییهای این دوربین لذت خواهید برد.

این محصول دارای 10سال گارانتی می باشد*

اگر میخواهید راجع به گارانتی بیشتر بدانید, لطفا اینجا کلیک کنید!نمای 360 درجه

برای چرخش کلید موس را نگه داشته بچرخانید و برای بزرگ نمایی کلیک کنید

مقایسه این دوربین

اضافه کردن Safari UltraSharp 8x22 به لیست مقایسه شما


لیست مقایسه فعلی

امکانات دوربین: 

لنزهای High-Contrast

لنزهای High-Contrast مجهز به مشاهداتی درخشان، رنگهای درست و واضح، تصاویری سه بعدی برجسته و واضح برای عملکردی استثنایی در فضاهای بیرونی و محیطی و رصد آنها.

فوکوس نزدیک و سریع اشتاینر

با استفاده از طبلک وضوح مرکزی با چرخش نرم و دقیق ، وضوح خالصی از اجسام بسیار نزدیک تا بینهایت ارائه میدهد. استفاده از آن بسیار راحت و لذت بخش است.

استحکام فوق العاده

استحکام فوق العاده با ساختی بادوام که ضدآب و ضد مه گرفتگی می باشد و کاملاً با اطمینان می توانید در دمای بین منفی بیست تا مثبت هفتاد درجه از آن استفاده کنید. دارای روکش لاستیکی ضد لغزش از جنس NBR-Longlife که در برابر روغن، اسیدو شرایط سخت آب و هوایی مقاوم است.

وزن کم

وزن کم، طراحی ارگونومیک مشاهدات برجسته و واضح در کمترین فضا را تضمین می کند وشما می توانید دوربین خود را هرجایی براحتی باخود ببرید.

چشمی فنجانی ارگونومیک

محافظهای سیلیکونی چشمی که بسیار نرم و انعطاف پذیرند وبرای پوست حساسیتی ایجاد نمی کنند بلکه نسبت به تابش نور نیز از پوست مراقبت می کنند. به راحتی با انگشت شست یا حتی با دستکش نیز می توان از آن استفاده کرد و برای افرادی که از عینک استفاده می کنند نیز مناسب است.

سیستم اتصال بند دوربین Clicloc

اتصال بند Clicloc به راحتی قابلیت اتصال و جداشدن بند دوربین را از بدنه فراهم می کند و دوربین را به حالت آماده برای استفاده نگه داری می کند.

مشخصات دوربین: 
شماره محصول: 
4457
قطر عدسی شیئی: 
22 mm
بزرگنمایی: 
8 x
وزن: 
228 g
عرض: 
110 mm
ارتفاع: 
103 mm
ضخامت: 
48 mm
مردمک خروجی: 
2.75 mm
درجه روشنایی: 
7.56
فاکتور روشنایی: 
13.27
دامنه دید در 1000متر: 
125 m
سیستم وضوح: 
Fast-Close-Focus
Close Focus Range: 
3 m
کیفیت لنز: 
High-Contrast-Optics
ضد آب: 
Yes
درجه حرارت قابل استفاده: 
-20°C to +70°C
محافظ دور چشم: 
ergonomic
روکش محافظ لاستیکی بدنه: 
NBR-Longlife
بند دوربین: 
Comfort
سیستم اتصال بند دوربین: 
mounted
کیف: 
Yes
گارانتی: 
10 years
مشخصات بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر خواهد بود

این دوربین مناسب شما نیست؟

از انتخاب کننده دوربین برای یافتن دوربین کاملا مناسب کمک بگیرید

دوباره دوربین دوچشمی انتخاب کنید